Niedziela ze Zdrowiem

Krok 1: Szczegóły Wydarzenia

Double Tree by Hilton
Łódź ul. Łąkowa 29

Niedziela, 16:00
data startu: 01.10.2017

w ramach wydarzenia uczestnicy otrzymują:

Z nieukrywanym entuzjazmem pragniemy Państwa zaprosić na

19-nastą NIEDZIELĘ ZE ZDROWIEM – to inspirujące wydarzenie Poradni Odchudzania i Odżywiania ze znakiem jakości COiO, organizowane dla naszych klientów – Ambasadorów Zdrowego Stylu Życia oraz ich rodzin i bliskich.

To uroczysta gala, podczas której wręczymy Łódzkie Trofea Zdrowia dla osób, które podczas Indywidualnego Treningu Żywieniowym lub w trakcie Kursów Odchudzania i Zdrowego Odżywiania dokonały zmiany w swoim dotychczasowym stylu życia, a dzisiaj mogą cieszyć się szczupłą sylwetką i lepszym zdrowiem. Celebracja sukcesów będzie połączona z wykładem na temat:

„Szczupły czy z nadwagą – różnica tkwi w nawykach”

Wykład poprowadzi Anna Bartczak – ceniony edukator, dietetyk, coach, dyplomowany Trener Odchudzania i Odżywiania z bogatym doświadczeniem w pracy z osobami pragnącymi zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Podczas wykładu poruszymy zagadnienia dotyczące tego:
· Jak skutecznie chudnąć? Wszystko zaczyna się w głowie!
· Pewność siebie a odchudzanie – jak pozbyć się niechcianych kilogramów i utrzymać efekt na lata?
· Emocje, które tuczą – kontra – emocje, które odchudzają!
· Co jest najważniejsze w utrzymaniu osiąganych efektów?

Zapraszamy wszystkich Państwa, którzy jesteście zainteresowani tym wyjątkowym wydarzeniem po odbiór ZAPROSZENIA w Recepcji naszej Poradni Odchudzania i Odżywiania Równowaga.

Niedziela ze Zdrowiem już 1 października 2017r. w hotelu Double Tree by Hilton Łódź ul. Łąkowa 29.

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.

bool(false)

Zadzwoń i umów się na wizytę!

ul. 20 Stycznia 7
Pabianice

788 937 867 | kontakt@poradnia-rownowaga.pl